• Klipperstars, VSE 1

  • Trainingstijden

    MAANDAG

    21.15 - 22.30 uur

  • Programma Competitie (klik op details voor meer informatie)

    DatumThuisteamUitteamDetails
    28-05 15:30Klipperstars VSE 1River Trotters VSE 2
    30-05 19:45Klipperstars VSE 1Utrecht Bull's VSE 3
    30-06 15:00Flax Field Fighters VSE 1Klipperstars VSE 1
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 mei.Westland Stars VSE 1 - Klipperstars VSE 133 - 36
  • Poulestanden Klipperstars VSE 1 (VSEA Vrouwen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Flax Field Fighters VSE 119150498871727130
    2Utrecht Bull's VSE 319150491670421230
    3Westland Stars VSE 120150593174618530
    4Jump IJsselstein VSE 119140597176021128
    5Almere Pioneers VSE 118130597466630826
    6Divine VSE 11911087987366222
    7Klipperstars VSE 11910098378172020
    8Punch VSE 2199010907898918
    9Cady '73 VSE 1207013849933-8414
    10BV Leiderdorp VSE 22150168021047-24510
    11River Trotters VSE 21910187271060-3332
    12EBV Baros VSE 32010196531269-6162
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boers, LisanneTeamspeler
    Haan, Lotte denTeamspeler
    Kanzari-van wijk, Miranda ElTeamspeler
    Kouwenhoven, IrisTeamspeler
    Luik, MichelleTeamspeler
    Molenaar, SanneTeamspeler
    Oosten, Danielle vanTeamspeler
    Vreede-van Wijk, Saskia deTeamspeler
    Wijk, Esther vanTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Groen, RubenTechnische stafAssistent-coach
    Jong, Arjan deTechnische stafCoach
  • Stats

    Klipperstars VSE 1

    Vrouwen Senioren Afdeling

    44,05

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    43,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,05

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd