• Klipperstars MSE 3

  • TRAININGSTIJDEN

    DONDERDAG

    19.30 - 20.45 uur

     

  • Programma Competitie

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 feb. 12:30Klipperstars MSE 3 - BV Krimpen MSE 1Klipper De
    11 feb. 16:45B.Z. '72 MSE 1 - Klipperstars MSE 3Sporthal de Koppeling
    25 feb. 14:15Klipperstars MSE 3 - Jump IJsselstein MSE 1Klipper De
    4 mrt. 15:15Klipperstars MSE 3 - Blue Drakes MSE 1Klipper De
    11 mrt. 14:15BV Leerdam MSE 2 - Klipperstars MSE 3Laco Sportcentrum/Berenschot
    18 mrt. 15:45Klipperstars MSE 3 - SVO Basketball MSE 3Klipper De
    25 mrt. 15:45Blue Arrows MSE 1 - Klipperstars MSE 3Hoenderdaal
    1 apr. 15:45Klipperstars MSE 3 - Utrecht Bull's MSE 4Klipper De
    8 apr. 15:00Klipperstars MSE 3 - Archipel MSE 1Klipper De
    15 apr. 18:30Utrecht Bull's MSE 4 - Klipperstars MSE 3Galgenwaard
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdThuisteamUitteam
    2023-01-28 00:00:00.00Jump IJsselstein MSE 1 - Klipperstars MSE 3Jump IJsselstein MSE 1Klipperstars MSE 3
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Poulestanden Klipperstars MSE 3 ( 3e Klasse D )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1B.Z. '72 MSE 114140099261937328
    2Blue Drakes MSE 113110285959826122
    3BV Krimpen MSE 11390480969811118
    4Archipel MSE 11280479060618416
    5Silvertown Lions MSE 1148067716858616
    6Utrecht Bull's MSE 4127056966504614
    7SVO Basketball MSE 314707757858-10114
    8Blue Arrows MSE 1144010717850-1338
    9BV Leerdam MSE 212309641665-246
    10Jump IJsselstein MSE 1133010685902-2176
    11S.B.U. MSE 4122010479783-3044
    12Klipperstars MSE 3111010543825-2822
  • Teamindeling

    NaamRolFunctie
    Bennis, KasparTeamspeler
    Blokland, LarsTeamspeler
    Flach, MarijnTeamspeler
    Griffioen, FlorisTeamspeler
    Jong, Jamie deTeamspeler
    Jong, Jelle Theunis deTeamspeler
    Mennema, RensTeamspeler
    Perk, Gijsbert van derTeamspeler
    Perk, Willem van derTeamspeler
    Sluijs, Thijs VanderTeamspeler
    Voetee, JordyTeamspeler
    Waltman, DionTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Oosten, Danielle vanTechnische stafCoach
  • Stats

    Klipperstars MSE 3

    Mannen Senioren Afdeling

    49,36

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    75,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,18

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Klipperstars MSE 3

    VS

    BV Krimpen MSE 1

    04 februari 202312:30 uur
    Klipper De Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec