• Klipperstars MSE 3

  • TRAININGSTIJDEN

    DONDERDAG

    18.30 - 20.00 uur

     

  • Programma Competitie (klik op details voor meer informatie)

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdThuisteamUitteam
    2022-05-21 00:00:00.00Klipperstars MSE 3 - Bouncers Basketball MSE 2Klipperstars MSE 3Bouncers Basketball MSE 2
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Poulestanden Klipperstars MSE 3 (MSEA Mannen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1EBV Baros MSE 31914051264100825628
    2Divine MSE 1171304103788914826
    3CBV Binnenland MSE 417100710209675320
    4Hurricanes MSE 117908117810889018
    5B.O.B. MSE 1178099951057-6216
    6Klipperstars MSE 217809980991-1116
    7BV Voorne MSE 1188010117211314116
    8Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 1157089731000-2714
    9D.B.V. Rowic MSE 2 *188010932982-5014
    10Bouncers Basketball MSE 219701210471151-10414
    11Klipperstars MSE 3100010337671-3340
  • Teamindeling

    NaamRolFunctie
    Griffioen, FlorisTeamspeler
    Jong, Jelle Theunis deTeamspeler
    Kooiman, DaanTeamspeler
    Mennema, RensTeamspeler
    Noorland, AlexTeamspeler
    Ouden, Corne DenTeamspeler
    Perk, Gijsbert van derTeamspeler
    Sluijs, Thijs VanderTeamspeler
    Voetee, JordyTeamspeler
    Waltman, DionTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Oosten, Danielle vanTechnische stafCoach
  • Stats

    Klipperstars MSE 3

    Mannen Senioren Afdeling

    33,70

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    67,10

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec