• Klipperstars, MSE 1

  • Trainingstijden

    MAANDAG                             WOENSDAG

    19.30 - 20.45 uur                   21.15 - 22.30 uur

  • Programma Competitie

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 feb. 14:15Klipperstars MSE 1 - EBV Baros MSE 2Klipper De
    11 feb. 17:30Barons MSE 1 - Klipperstars MSE 1De Doelen
    18 feb. 12:00Gaasperdam Warriors MSE 1 * - Klipperstars MSE 1Bijlmer Sportcentrum
    25 feb. 16:00Klipperstars MSE 1 - HBV The Jumpers MSE 1Klipper De
    11 mrt. 16:00Klipperstars MSE 1 - Punch MSE 1Klipper De
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 jan.HBV The Jumpers MSE 1 - Klipperstars MSE 189 - 71
  • Poulestanden Klipperstars MSE 1 ( Voorronde Mannen Senioren C )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Crackerjacks MSE 14400237168698
    2The Black Eagles MSE 24211190151395
    3The Lions MSE 14202192182104
    4Klipperstars MSE 14112164168-43
    5Westland Stars MSE 14004135249-1140

    Poulestanden Klipperstars MSE 1 ( 2e Divisie E )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rotterdam Basketbal MSE 112110198576821722
    2TSBV Pendragon MSE 2127059548757914
    3Barons MSE 1137069118803114
    4Blauw-Wit MSE 1137068447945014
    5EBV Baros MSE 2106046786384012
    6Punch MSE 11060472662510112
    7Bouncers Basketball MSE 1116057827305212
    8BC Utrecht Cangeroes MSE 112507781849-6810
    9HBV The Jumpers MSE 11140775474688
    10Klipperstars MSE 111407762797-358
    11Gaasperdam Warriors MSE 1 *1100115391014-475-2
  • Teamindeling

    NaamRolFunctie
    Besten, Ben denTeamspeler
    Huisman, TimonTeamspeler
    Krimpen, Richard VanTeamspeler
    Mennema, WietseTeamspeler
    Ouden, Gerrit Jan DenTeamspeler
    Verhaar, AronTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Melton, BradleyTechnische stafCoach
    Schans, Jeffrey van derTechnische stafAssistent-coach
  • Stats

    Klipperstars MSE 1

    Mannen Senioren Landelijk

    69,27

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    72,45

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,73

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Klipperstars MSE 1

    VS

    EBV Baros MSE 2

    04 februari 202314:15 uur
    Klipper De Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec