• Klipperstars, MSE 1

  • Trainingstijden

    MAANDAG                             WOENSDAG

    20.00 - 21.15 uur                   21.00 - 22.15 uur

  • Programma Competitie (klik op details voor meer informatie)

    DatumThuisteamUitteamDetails
    04-06 15:00LUSV Basketbal MSE 1Klipperstars MSE 1
    30-06 08:30Green Eagles MSE 1Klipperstars MSE 1
    30-06 16:00Klipperstars MSE 1Vlaardingen Captains MSE 1
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 mei.Klipperstars MSE 1 - BC Utrecht Cangeroes MSE 284 - 64
    14 mei.De Dunckers MSE 1 - Klipperstars MSE 150 - 75
  • Poulestanden Klipperstars MSE 1 (MSEA Mannen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1LUSV Basketbal MSE 1151401107775532228
    2Klipperstars MSE 1151401111785726028
    3Vlaardingen Captains MSE 1171304121295825426
    4Green Eagles MSE 114806902921-1916
    5Punch MSE 21570810109704014
    6Zoebas MSE 117701010161112-9614
    7BC Utrecht Cangeroes MSE 217601110871242-15512
    8Utrecht Bull's MSE 21640128881065-1778
    9De Dunckers MSE 117401310381160-1228
    10DAS MSE 31730149361243-3076
  • Teamindeling

    NaamRolFunctie
    Besten, Ben denTeamspeler
    Flach, DionTeamspeler
    Hoen, Ricardo 'tTeamspeler
    Huisman, TimonTeamspeler
    Janse, SemTeamspeler
    Verhaar, AronTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Melton, BradleyTechnische stafCoach
    Schans, Jeffrey van derTechnische stafAssistent-coach
  • Stats

    Klipperstars MSE 1

    Mannen Senioren Afdeling

    74,47

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    57,13

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,87

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    LUSV Basketbal MSE 1

    VS

    Klipperstars MSE 1

    04 juni 202215:00 uur
    U.S.C. Veld 2

    dag

    uur

    min

    sec