• Klipperstars MU16-2

  • Trainingstijden

    Maandag                             

    18.00 - 19.00 uur                

  • Programma Competitie (klik op details voor meer informatie)

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Klipperstars M16-2 ( 5e divisie M16 5D 04 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1D.B.V. Rowic M16-2990076625551118
    2CBV Binnenland M16-3970267945322614
    3Devel Heroes M16-1970268030337714
    4BV Carnisse Sharks M16-1960369135134012
    5Rotterdam-Zuid M16-3960351032218812
    6Hurricanes M16-39306308609-3016
    7Waterdragers M16 2*9306374422-484
    8Klipperstars M16-29207241566-3254
    9B.O.B. M16 2 (VR)9207306688-3824
    10Green Eagles M16-29009190776-5860

    Poulestanden Klipperstars M16-2 ( 5e divisie M16 5D 14 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Flax Field Fighters M16 1 (VR)1090177740037718
    2BV Squirrels M16-21070348234613614
    3Waterdragers M16-3105053843562810
    4Klipperstars M16-210505411522-11110
    5Sparta Go M16 1*10406390430-406
    6Green Eagles M16-2100010232622-3900
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Andeweg, RoelTeamspeler
    Buren, Jason vanTeamspeler
    Neele, ManuelTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Plaat, Rick van derTechnische stafCoach
  • Stats

    Klipperstars M16-2

    Mannen U16 Afdeling 2e Helft Competitie

    41,10

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    52,20

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec