• Klipperstars M16 1

  • Trainingstijden

    Woensdag

    17.45 - 19.00 uur

  • Programma Competitie (klik op details voor meer informatie)

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Klipperstars M16-1 ( 4e divisie M16 4D 07 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1D.B.V. Rowic M16-1111100110833377522
    2Klipperstars M16-111100184245139120
    3BV Squirrels M16-11190276439237218
    4Westland Stars M16-111605486533-4712
    5B.O.B. M16-11160580658821812
    6BV Juventus M16 1 (VR)*1160595257437812
    7Hurricanes M16-111506533566-3310
    8Goba M16 1*116055534965710
    9Rebound M16 1 (VR)11407536764-2288
    10Cady '73 M16-211209496789-2934
    11Zoebas M16 3*111010386768-3820
    12Divine M16 3 (VR)1100112601468-12080

    Poulestanden Klipperstars M16-1 ( 4e divisie M16 4D 19 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Klipperstars M16-1101000101241859420
    2B.O.B. M16-1107036716165514
    3Westland Stars M16-110604570610-4012
    4River Trotters M16-110307631675-446
    5Hurricanes M16-110307595709-1146
    6CBV Binnenland M16-310109375826-4512
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Burggraaf, JelleTeamspeler
    Burggraaf, WannartTeamspeler
    Gordijn, Christian BTeamspeler
    Jonas, AronTeamspeler
    Muilenburg, JaimyTeamspeler
    Roest, QuinnTeamspeler
    Stam, SiemTeamspeler
    Weerheim, SemTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Groen, RubenTechnische stafCoach
  • Stats

    Klipperstars M16-1

    Mannen U16 Afdeling 2e Helft Competitie

    101,20

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    41,80

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec